Regulamin

Podstawowe zasady korzystania z naszego serwisu:

  1. Właścicielem sklepu jest firma Serwis Tv z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jemiołowej 64a, NIP: 894-191-01-41 zwana w dalszej części regulaminu Sprzedającym.
  2. W opisie artykułu podane jest czy podzespół jest nowy, czy używany. W zależności od tego obowiązuję odmienne okresy gwarancji i zasady zwrotu towaru.
  3. Produkty które są fabrycznie nowe - są specjalnie oznakowane w opisach i dla nich obowiązują dłuższe okresy gwarancji i prawo do zwrotu zgodnie z przepisami o „Sprzedaży konsumenckiej z dn. 25 grudnia 2014r.” Jeśli nie podano inaczej, to okres gwarancji wynosi 12 miesięcy, a prawo do zwrotu towar bez podania przyczyny wynosi 14 dni od dnia zakupu. Klient powinien zwrócić zakupiony towar, bez śladów użytkowania w oryginalnym opakowaniu.
  4. Produkty znajdujące się w ofercie sklepu www.telewizor.serwis-tv.com są w większości UŻYWANE pochodzą z legalnego źródła. Wszystkie podzespoły demontowane ze sprawnych telewizorów są testowane i udzielamy na nie gwarancji rozruchowej przez 14 dni. W przypadku chęci zwrotu wadliwego towaru, należy powiadomić sprzedawcę w tym okresie oraz odesłać zakupiony towar.
  5. Nie wypożyczamy bezpłatnie podzespołów do celów diagnozy uszkodzenia. Jeśli kupujący chce zwrócić towar, który jest sprawny, ale niepotrzebny, otrzyma zwrot ceny zakupu pomniejszonej o 20%, bez kosztów przesyłki.

Składanie zamówień:

  • Preferujemy sprzedaż na miejscu w naszym zakładzie. W przypadku zakupu na odległość do podanej ceny należy doliczyć koszt wysyłki. Jeśli w opisie artykułu nie podano inaczej, to koszt zapakowania i opłaty pocztowe wynoszą 16 zł. (Inne opcje podane na dole strony.)
  • Szczegóły zamówienia i ostateczną cenę do zapłaty, zawsze potwierdzamy za pośrednictwem poczty email. Na adres klienta wysyłamy numer konta i dane do przelewu. Towar przesyłamy dopiero po otrzymaniu wpłaty na konto. Czas realizacji nie powinien przekroczyć 5 dni od momentu otrzymania wpłaty. Zamówienie może być anulowane, jeśli nie uda się potwierdzić telefonicznie lub przez email chęci zakupu. Potwierdzenie zamówienia traktuje się jako zawarcie umowy kupna-sprzedaży na odległość.
  • Składając zamówienie, kupujący jednocześnie akceptuje regulamin naszego sklepu. W sprawach nieokreślonych tym regulaminem, maja zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Polityka prywatności:

Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji umowy. Nie udostępniamy osobom trzecim danych naszych klientów, oraz nie wysyłamy żadnych informacji marketingowych.

Pliki Cookies:

Do prawidłowego działania tej strony, korzystamy z plików cookies. To niewielkie pliki tekstowe, zapisywane na komputerze użytkownika, w których przechowywane są informacje o sesji i preferencjach naszych klientów. Po zakończeniu korzystania z serwisu można je wykasować w ustawieniach przeglądarki lub zostaną samoczynnie wykasowane po upływie terminu ich ważności.

 

Dziękujemy za zaufanie, dołożymy wszelkich starań, aby zostali Państwo naszymi stałymi klientami.