Regulamin

Podstawowe zasady korzystania z naszego serwisu:

 1. Właścicielem sklepu jest firma Serwis Tv z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jemiołowej 64a, NIP: 894-191-01-41 zwana w dalszej części regulaminu Sprzedającym.
 2. W opisie artykułu podane jest czy podzespół jest nowy, czy używany. W zależności od tego obowiązuję odmienne okresy gwarancji i zasady zwrotu towaru.
 3. Produkty które są fabrycznie nowe - są specjalnie oznakowane w opisach i dla nich obowiązują dłuższe okresy gwarancji i prawo do zwrotu zgodnie z przepisami o „Sprzedaży konsumenckiej z dn. 25 grudnia 2014r.” Jeśli nie podano inaczej, to okres gwarancji wynosi 12 miesięcy, a prawo do zwrotu towar bez podania przyczyny wynosi 14 dni od dnia zakupu. Klient powinien zwrócić zakupiony towar, bez śladów użytkowania w oryginalnym opakowaniu.
 4. Produkty znajdujące się w ofercie sklepu www.telewizor.serwis-tv.com są w większości UŻYWANE pochodzą z legalnego źródła. Wszystkie podzespoły demontowane ze sprawnych telewizorów są testowane i udzielamy na nie gwarancji rozruchowej przez 14 dni. W przypadku chęci zwrotu wadliwego towaru, należy powiadomić sprzedawcę w tym okresie oraz odesłać zakupiony towar.
 5. Nie wypożyczamy bezpłatnie podzespołów do celów diagnozy uszkodzenia. Jeśli kupujący chce zwrócić towar, który jest sprawny, ale niepotrzebny, otrzyma zwrot ceny zakupu pomniejszonej o 20%, bez kosztów przesyłki.
 6. Kupujący nie może w zakupionych podzespołach dokonywać przeróbek lub aktualizować oprogramowania.  Takie zmiany może robić tylko na własne ryzyko, które nie obejmuje naszej gwarancji.
 7. Oferowane do sprzedaży podzespoły elektroniczne przeznaczone są dla wyspecjalizowanych serwisów, tylko takim przedsiębiorcom przysługuje prawo zwrotu towaru na warunkach określonych w tym regulaminie.  

  Brak fachowej wiedzy przy wymianie podzespołów, może skutkować uszkodzeniem telewizora lub montowanych podzespołów.   Nawet zwykła wymianę modułu może wykonać tylko elektronik posiadający do tego uprawnienia.

 8. Towary przygotowane do wysyłki są bezpiecznie pakowane, jednak jeśli uszkodzenie nastąpi w transporcie to nie można odbierać uszkodzonej przesyłki.  Gdy odbiorca przesyłki (będący przedsiębiorcą) stwierdzi uszkodzenia mechaniczne, a nie sporządził protokołu uszkodzenia przy odbiorze, to sam musi dochodzić odszkodowania od firmy kurierskiej.  Reguluje to art. 548 kodeksu cywilnego.

Składanie zamówień:

 • Preferujemy sprzedaż na miejscu w naszym zakładzie. W przypadku zakupu na odległość do podanej ceny należy doliczyć koszt wysyłki. Jeśli w opisie artykułu nie podano inaczej, to koszt zapakowania i opłaty pocztowe wynoszą 17 zł. (Inne opcje podane na dole strony.)
 • Szczegóły zamówienia i ostateczną cenę do zapłaty, zawsze potwierdzamy za pośrednictwem poczty email. Na adres klienta wysyłamy numer konta i dane do przelewu. Towar przesyłamy dopiero po otrzymaniu wpłaty na konto. Czas realizacji nie powinien przekroczyć 5 dni od momentu otrzymania wpłaty. Zamówienie może być anulowane, jeśli nie uda się potwierdzić telefonicznie lub przez email chęci zakupu. Potwierdzenie zamówienia traktuje się jako zawarcie umowy kupna-sprzedaży na odległość.
 • Składając zamówienie, kupujący jednocześnie akceptuje regulamin naszego sklepu. W sprawach nieokreślonych tym regulaminem, maja zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Polityka prywatności:

Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji umowy. Nie udostępniamy osobom trzecim danych naszych klientów, oraz nie wysyłamy żadnych informacji marketingowych.

Pliki Cookies:

Do prawidłowego działania tej strony, korzystamy z plików cookies. To niewielkie pliki tekstowe, zapisywane na komputerze użytkownika, w których przechowywane są informacje o sesji i preferencjach naszych klientów. Po zakończeniu korzystania z serwisu można je wykasować w ustawieniach przeglądarki lub zostaną samoczynnie wykasowane po upływie terminu ich ważności.

 

Dziękujemy za zaufanie, dołożymy wszelkich starań, aby zostali Państwo naszymi stałymi klientami.